Gyereknapi bobozás Miskolctapolcán

„Olyan gyerekeket választottunk ki a miskolctapolcai bobozásra, akiknek a családját támogatta már az egyesületünk, illetve olyan településekről érkeztek még, ahol szintén valamilyen támogatással már megjelentünk valamely ottani intézményben” – mondta el Ináncsi Gergely, a ZSÓFI-ReményVár egyesület elnöke Fotók: Kozma István 

„Olyan gyerekeket választottunk ki a miskolctapolcai bobozásra, akiknek a családját támogatta már az egyesületünk, illetve olyan településekről érkeztek még, ahol szintén valamilyen támogatással már megjelentünk valamely ottani intézményben” – mondta el Ináncsi Gergely, a ZSÓFI-ReményVár egyesület elnöke
 Fotók: Kozma István

 

Hatalmas élmény volt a gyerekek számára az erdei lesiklás.

Miskolc. Nem első alkalommal adott lehetőséget ingyenes bobozásra a gyerekeknek a miskolctapolcai bobpályát üzemeltető Mibob Kft., amely az idei gyermeknap alkalmából a ZSÓFI-ReményVár Egyesületet kereste meg ezzel.

 

Örömmel fogadták el

Az egyesület természetesen örömmel fogadta a lehetőséget, és bükk


Kérjük jelentkezzen be, hogy a teljes cikket olvashassa

Please enter the code

The code is not valid, has been used already or has expired
Levélküldés